Toptan Ve Perakende Satış
99 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Bu Beyan semmmix.com Gizlilik Politikasını İçerir. semmmix.com Web Sitesini Ziyaret Ederek Aşağıdaki Şartları ve Kuralları Uygulamayı Kabul Etmiş Sayılmaktasınız.

semmmix.com Üyelik Aşamasında ve Daha Sonrasında Sizden Bazı Kişisel Bilgilerinizi Talep Eder.

semmmix.com Ekibi Olarak Birinci Önceliğimizdir. Bu Nedenle Vermiş Olduğunuz Bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde Belirtilen Kurallar ve Amaçlar Dışında Herhangi Bir Kapsamda Kullanılmayacak, Üçüncü Şahıslarla Paylaşılmayacaktır.

Sistemle İlgili Sorunların Tespiti ve Söz Konusu Sorunların En Hızlı Şekilde Giderilebilmesi İçin, semmmix.com, Gerektiğinde Kullanıcıların IP Adresini Tespit Etmekte ve Bunu Kullanmaktadır. IP Adresleri, Kullanıcıları Genel Bir Şekilde Tanımlamak ve Kapsamlı Demografik Bilgi Toplamak Amacıyla Da Kullanılabilir.

Sitemizdeki Kayıt Formları, Sipariş Formları, İrtibat Bilgilerinizi (Adınız, Soyadınız, Email Adresiniz, Telefon Numaralarınız ve Posta Adresiniz) Vermeniz Talep Edilmektedir. Ayrıca, Satın Alma Formunda Kredi Kartı Bilgilerinizi Vermeniz Gerekmektedir. Yukarıda Bahsedilen Kişisel Bilgileriniz; Siparişlerinizi Almak, Ürün Ve Hizmetlerimizi Sunmak, Ödemelerinizi Gerçekleştirmek, Siparişlerinizi Ulaştırmak Ve Siparişleriniz İle İlgili Bilgi Vermek, Ürünler Ve Hizmetler Hakkında Pazarlama Amacıyla Sizinle İrtibata Geçmek, Bilgilerinizi Güncellemek, Üyeliğinizi Yönetmek Ve Sürdürmek, İlginizi Çekebilecek Ürün Ve Hizmetleri Önermek Ve 3. Şahısların Teknik  Ve Benzeri Diğer İşlevlerini Bizim Adımıza Yerine Getirmelerini Sağlamak Amacıyla Kullanılmaktadır.

semmmix.com Üyesi Olduğunuz Andan İtibaren, Aksi Tarafınızdan Talep Edilmediği Sürece, Günlük ve Haftalık Bilgilendirme Emailleri, E-Mail Adresinize Gönderilecektir. Dilediğiniz Zaman Bu E-Maillerle İlgili Değişiklik Yapma, Hizmetten Vazgeçme ve Yeniden Başlatma Hakkınız Bulunmaktadır. Bu E-Maillerin İçeriği; Satın Almış Olduğunuz Ürün veya Ürünlerle İlgili Bilgiler, İlgileneceğinizi Düşündüğümüz Diğer Ürünler, 3. Kişilerin Reklamlarını ve Benzeri Bilgileri İçerebilir. Demografik Bilgiler, Sitemizi Kullanıcılarımızın İlgi Alanlarına Göre Uyarlamak İçin Kullanılmaktadır. Bu Bilgiler, Reklamların Hedef Kitleye Uyarlanabilmesini Temin Etmek Maksadıyla ve Yalnızca Diğer Kullanıcılara Ait Bilgilerle Birlikte Olmak Üzere, Reklam Verenlerle Paylaşılabilir. Bu Bilgilerde Herhangi Bir Şekilde Kişisel Bilgi Verilmez, Sadece Grup Olarak Kullanıcı Eğilimleri ile İlgili Birtakım Çıkarımlar Yapmak ve Segmentasyon Amacıyla Kullanılır. Toplanan Mali Bilgiler Satın Aldığınız Ürün ve Hizmetleri Size Fatura Etmek İçin Kullanılmaktadır. Sitemizde Bir Satın Alma Yaptığınızda Size Ait Mali Bilgilerin, İşleminizi Gerçekleştirmek İçin Gerekli 3. Şahıslara (Bankalar, Kredi Kartı Şirketleri Vb.) Verilmesini Kabul Etmektesiniz. Paylaşılacak Bilgiler; Kredi Kartı Numarası, Son Kullanma Tarihi, CVV2 De Dahil Olmak Üzere Gerekli Tüm Mali Bilgileri İçerir.

Tüm Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz, Internet Güvenlik Standardı Olan SSL Secure Sistemi ile Şifrelenmiştir. Bu Şekilde, Internet Üzerindeki Dolaşımları Sırasında Herhangi Bir Şekilde Bu Bilgilerinizin İstenilmeyen Kişi veya Kurumlar Tarafından Ele Geçirilmesi Önlenmiştir. Gizlilik Politikamız ile İlgili Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Sitemizdeki İletişim Bölümünden Bize Email Gönderebilirsiniz.

semmmix.com Üyelik İptal İşleminizi info@ semmmix.com Adresine Email Göndererek veya www.semmmix.com'da ‘Hesabım’ Sekmesi Altında Yer Alan ‘Üyelik İptali’ Seçeneği Üzerinden İşlem Yaparak Gerçekleştirebilirsiniz.

semmmix.com'a Aşağıda Yer Alan İletişim Bilgilerinden Ulaşabilirsiniz.

Adres: Nişanca Mah. Çoban Çavuş Medresesi Sk. No: 17/A Laleli / Fatih / İSTANBUL

Telefon: 0212 518 15 80  Müşteri Hizmetleri: info@ semmmix.com

E - Bülten ' e Kayıt Ol !

Yeni Ürünlerden ve İndirimlerden ilk Senin Haberin Olsun.